Kdo jsem

Toto je můj příběh...

Ahoj, jmenuji se Michaela. ♥

Jsem obyčejná ženská, která si ráda plní své sny, mám ráda všechno nové a ráda o sobě říkám, že jsem NEDOKONALÝ SAMOUK, můj koníček momentálně jsou tyto stránky, psaní, jízda na kole, určitě cestování a v neposlední řadě rodina, kterou miluju. Mám dvě dcery a úžasného manžela. A já Vás tady moc vítám :-)

Pokud máte na mě nějaké otázky, ptejte se, pište mi, ráda odpovím všem :-)

 

 

A proč to dělám? Protože chci ukázat, jak se dá cestovat bez cestovky v každé době v každém věku, bez služeb CK.

Ráda bych také využila svou 20 letou praxi v podnikání a obchodu, kterou teď pro Vás mám v podání ON-LINE kurzů, kde můžete spojit příjemné z užitečným. Tedy podnikání s cestováním...
Všechny on-line kurzy najdete kliknutí na tlačítko níže KURZY:

 

KURZY 

A jak to všechno začalo?

Každý příběh má svůj začátek. Příběh můj začal v roce 2016 cestou do Itálie. Tam se zrodila myšlenka napsat knihu Cestování bez cestovky. Tedy můj koníček je cestování, má kniha by měla především pomáhat lidem cestovat jinak, jiným způsobem. Zvlášť v dnešní době, kdy cestování není jednoduché kvůli pandemii. Je nejednoduší cestovat nejen opatrně, ale také rychlejším způsobem. Pryč jsou doby kdy se dovolená dala plánovat předem a v tom vám pomůže Cestování bez cestovky. Dejte sbohem cestovkám a hurá na nový způsob cestování. Doporučuji přečíst si knihu, která popisuje nejen návod krok za krokem, ale také něco o životě a zemětřesení v Itálii v roce 2016. 


 

Můj příběh nekončí a rokem 2020 začíná nový projekt AID COVID 2020Projekt vznikl na základě pomoci, v těžké době pro ubytovacím zařízení, hotelům, penzionům, farmám, statkům atd. Resorty podporujeme zdarma, tak abychom podpořili jejich obsazenost, zviditelníme jejich pokoje, restaurace, wellnes, spa, sportovní aktivity, dětské hřiště... a některé i rádi otestujeme osobně na základě dohody. Ubytování si vybíráme sami, na doporučení, nebo sami mohou napsat a my zveřejníme vše potřebné. Příběh s dobrým koncem se plní u nás. 

  • Vize projektu AID COVID 2020 je propagovat, pomáhat, podporovat, co nejvíce ubytovacích zařízení, zajímavá místa, tak aby jim pomohlo k větší viditelnosti, podpoře obsazenosti a to v době rouškové a i v době po pandemii, která postihla celý Svět. 


Proč to dělám?

Proč píšu knihy? Proč dělám to, co dělám? 

Protože chci ukázat, jak se dá cestovat bez cestovky v každé době v každém věku, bez služeb CK.

Nečekejte žádnou složitou odpověď. :-)  Je to velmi jednoduché a v jednoduchosti je krása. Protože mě to baví a vše co tu vidíte, čtete je vlastně moje zábava a koníček, na jednu stranu. A na druhou stranu, dělám to velmi ráda, cestovat, psát knihy, blogy a články mě prostě BAVÍ. Myslím, že mám co říct a ráda to říkám, sleduji dění okolo sebe a ráda pomáhám. A jak jinak nejlépe pomoci, než napsat knihy a sdělit to širšímu okolí?  Poradí vám kniha Jak mít Home Office napořád kde najdete další řešení.

Ze srdce Michaela ♥  

  • Můj osobní tip: také něco děláte rádi, také chcete lidem něco říct? Udělejte to, buďte kreativní, inspirujte se a udělejte ten krok vpřed. 

  

 

NÁŠ TÝM

Seznamte se 

 

Manželé 

Michaela a Jiří Kandráčovi

Administrator

Project director 

AID COVID 2020

@cestovanibezcestovky.eu

www.treehome.cz

e-mail:  cestovani.kandracova@gmail.com

IMG_20190611_205755-7


 

A CO TEĎ?

Sledujte naší cestu

 

 

KNIHY/E-BOOKY 

 

KURZY Z POSTELE 

 

BLOG